Opinie po meczu Jarota – Kotwica

Sobotnie spotkanie piątej kolejki III ligi skomentowali trenerzy obu ekip i zawodnik Jaroty. Przeczytajcie, co powiedzieli Piotr Garbarek, Dietmar Brehmer oraz Jędrzej Ludwiczak.

Piotr Garbarek (trener Jaroty Jarocin): Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Boisko to potwierdziło. Rywale z Kołobrzegu nie mieli stuprocentowych sytuacji przez dziewięćdziesiąt minut. Graliśmy z kontry, ale nie zawsze nam to wychodziło. Przy stanie 0:1 dla Kotwicy zdecydowałem się na zmiany. Na murawie pojawili się skrzydłowi ale brakowało nam okazji strzeleckich. Za nami trudny początek sezonu. Nie szukamy jednak usprawiedliwienia, bo w tym pojedynku nasze błędy kosztowały nas stratę trzech punktów.

Dietmar Brehmer (trener Kotwicy Kołobrzeg): Z pierwszej połowy jestem mniej zadowolony. Po zmianie stron zmusiliśmy naszych przeciwników do dwóch błędów, które dały nam zwycięstwo. W drugich czterdziestu pięciu minutach kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku i mieliśmy przewagę fizyczną. Zrealizowaliśmy założenia przedmeczowe i teraz możemy cieszyć się wygranej.

Jędrzej Ludwiczak (obrońca Jaroty Jarocin): Zespół z Kołobrzegu wygrał po dwóch naszych błędach. Z przebiegu całego spotkania uważam, że remis byłby sprawiedliwym rezultatem. Musimy wyciągnąć wnioski i patrzeć w niedaleką przyszłość. Przed nami mecz wyjazdowy do Przodkowa. Cel jest jeden – trzy punkty.