Opinie po meczu z Kotwicą

Tuż po drugim meczu w sezonie 2020/21 głos zabrali trener JKS-u, Piotr Garbarek oraz dwójka jego piłkarzy – Jędrzej Ludwiczak oraz Marcin Łażewski. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi komentarzami.

Piotr Garbarek (trener Jaroty): Dziś nie mogliśmy złapać swojego rytmu gry. Najgorsze w tym wszystkim było to, że podejmowaliśmy złe decyzje wyboru. Strasznie nas boli bramka stracona po stałym fragmencie w ostatnich minutach. Musimy na treningach nad tym popracować. Trzeba też szukać pozytywnych aspektów. Nadal jesteśmy niepokonaną drużyną w sezonie 2020/21. Oby ta dobra seria została podtrzymana w Wągrowcu.

Jędrzej Ludwiczak (obrońca Jaroty): Myślę, że remis jest sprawiedliwym rezultatem. Dzisiaj byliśmy na prowadzeniu. Zabrakło nam trochę szczęścia, aby na nasze kontro trafiły trzy punkty. Rywale mieli sporo stałych fragmentów gry i wykorzystali jeden z nich. Błąd w kryciu zadecydował o tym, że nie wygraliśmy przed własną publicznością. Teraz czeka nas trudny wyjazd do Wągrowca. Oczywiście interesuje nas tylko zwycięstwo.

Marcin Łażewski (pomocnik Jaroty): Pozostał niedosyt, bo powinniśmy cieszyć z kolejnego kompletu punktów w trzeciej lidze. Wygrywamy jako cała drużyna i tak samo remisujemy czy przegrywamy. Cieszę się ze zdobytej bramki i mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej w Jarocie.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew