Opinie po meczu z Sokołem Kleczew

Jarota Jarocin w meczu 33. kolejki trzeciej ligi grupy drugiej pokonała Sokoł Kleczew 2:0. Po zakończeniu spotkaniu głos zabrali Marcin Woźniak, Jakub Nowak oraz Jędrzej Ludwiczak. 

Marcin Woźniak (trener Jaroty Jarocin): Gra się łatwiej, kiedy jest się pewnym utrzymania. Boisko pokazało, że jesteśmy w stanie ogrywać najlepsze zespoły. W dobrym stylu zapewniliśmy sobie pozostanie na boiskach trzecioligowych w następnym sezonie. Z tego należy się cieszyć i patrzeć z optymizmem z przyszłość.  Przed nami ostatni mecz w Gdyni. Prawdopodobnie zadebiutuje w nim kilku zawodników z naszej Akademii, tak jak miało to miejsce w przypadku Krystiana Wawrzyniaka.

Jakub Nowak (pomocnik Jaroty Jarocin): Dziś kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Cieszę się, że godnie pożegnaliśmy się z naszymi kibicami. Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie i mentalnie. Przez cały sezon były momenty dobre, ale i też słabsze. Dla nas najważniejsze jest utrzymanie. To było naszym celem, który zrealizowaliśmy i zakończymy rozgrywki na jedenastym miejscu w tabeli.

Jędrzej Ludwiczak (obrońca Jaroty Jarocin): Ciężko powiedzieć czy utrzymanie w lidze podziałało na nas mobilizująco. Na pewno zwycięstwo z Sokołem Kleczew było zasłużone. Z tego należy się ciszyć. Ostatnio gramy dobrze, zwłaszcza przed własną publicznością. Teraz do Gdyni pojedziemy powalczyć o kolejny komplet punktów. 

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin