Orlicy przegrywają z Akademią Talentów

Podopieczni trenera Mirosława Czajki przed świętami Wielkanocnymi musieli uznać wyższość ekipie z Krotoszyna. Dla zespołu JKS-u była to druga porażka w rundzie wiosennej sezonu 2018/19.

Gospodarze co prawda zdobyli dwie bramki, ale rywale uczynili to aż trzynastokrotnie. Pierwsza połowa czwartkowego starcia na boisku sztucznym okazała się kluczowa. Akademia Talentów strzeliła dziesięć goli. Na listę strzelców dla jarocińskiej drużyny wpisała się Aleksandra Wiza. Po przerwie rywale trzy razy skierowali piłkę do siatki, a dla Jaroty trafił jeszcze Dawid Trochanowski. W ligowej tabeli nasi orlicy młodsi obecnie zajmują szóstą pozycję.

Jarota Jarocin kolejną ligową potyczkę rozegra 3 maja w roli gospodarza. Wtedy zmierzy się AP z Ostrzeszowa. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo obie ekipy dzielą zaledwie trzy „oczka”. Początek tego pojedynku zaplanowano o 11:30.