Orlicy młodsi z pierwszą porażką

Zespół złożony z zawodników urodzonych w 2010 i 2011 roku ma za sobą drugi mecz ligowy w sezonie 2019/20. Nasi młodzi piłkarze musieli uznać wyższość ogranej ekipie APR-u Jarocin.

Podopieczni Pawła Janasa ten tydzień rozpoczęli od zwycięskiego poniedziałkowego starcia z Błękitnymi-Spartą Kotlin. Ten pojedynek zakończył się wygraną naszych orlików młodszych różnicą trzech trafień (6:3). Dwa dni później przyszedł czas na mecz w ramach drugiej kolejki. Rywalem JKS-u był zespół z Akademii Piłkarskiej Reissa. Ostatecznie triumfowali przeciwnicy 17:3, ale końcowy rezultat w tej kategorii wiekowej jest sprawą drugorzędną. Dwa razy do siatki trafił Franciszek Kiełb, a raz na listę strzelców wpisał się Marcel Bartkowiak.

Jarota w swoim trzecim spotkaniu ligowym w rozgrywkach II Ligi Okręgowej E2 Orlik zmierzy się z Antonio Jarocin. Oba zespoły wybiegną na murawę w czwartek, 19 września. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 17:00.


II Liga Okręgowa E2 Orlik (2. kolejka – 11.09.2019 rok):
APR Jarocin – Jarota Jarocin 17:3 (10:0)

Jarota Jarocin: Krystian Domagała, Kacper Ogrodowczyk, Bartosz Kasprzak, Mikołaj Krzyżaniak, Marcel Bartkowiak, Franciszek Kiełb, Kacper Nawrocki.

Na zmianę wchodzili: Piotr Kaczmarek, Weronika Sobczak, Anna Lis, Antoni Duszyński.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew