Orlicy młodsi zakończyli rundę jesienną

Porażką zakończyło się ostatnie ligowe spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 dla zespołu złożonego z zawodników urodzonych w 2009 i 2010 roku, który występuje w I Lidze Okręgowej.

Na terenie wicelidera rozgrywek przyszło walczyć w ostatnią środę graczom trenera Mirosława Czajki. Orlicy młodsi przegrali różnicą pięciu goli (5:10), ale szkoleniowiec jarocińskiej ekipy tuż po ostatnim gwizdku arbitra przyznał, że mecz stał na bardzo wysokim poziomie i gra obu zespołów mogła się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Tym razem na listę strzelców dla JKS-u dwukrotnie wpisali się Michał Becela i Dawid Trochanowski, a raz futbolówkę w siatce umieścił Maksymilian Rakoczy. Warto również wspomnieć, że w kadrze meczowej Jaroty Jarocin zabrakło trójki podstawowych zawodników – Michała Hajdasza, Nikodema Wysockiego oraz Pawła Mandrysza.

Ostatecznie podopieczni Mirosława Czajki zakończyli pierwszą część sezonu 2018/19 na szóstym miejscu w stawce dziewięciu zespołów rywalizujących w I Lidze Okręgowej pod egidą Kaliskiego OZPN. Na ich koncie jest dziewięć punktów.


I Liga Okręgowa E2 Orlik (9. kolejka – 31.10.2018 rok):
APR Jarocin – Jarota Jarocin 10:5 (4:1)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Michał Becela, Wojciech Gosa, Maksymilian Rakoczy, Dawid Trochanowski, Aleksander Czajka, Borys Deichsler, Kacper Nawrocki, Franciszek Kiełb.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin