Orlicy starsi nie sprostali Ostrovii

Porażką zakończyło się piątkowe spotkanie naszych zawodników urodzonych w 2009 roku. Podopieczni trenera Piotra Krysia ulegli ekipie z Ostrowa Wielkopolskiego 0:3.

Dla obu zespołów był to szósty pojedynek w sezonie 2019/20. Jarociniacy od pierwszej minuty próbowali wyjść na prowadzenie, ale to goście mogli cieszyć się z premierowego trafienia w piątej minucie. Minimalne prowadzenie ostrowskiej drużyny utrzymywało się przez dłuższy czas. Ostatecznie bramkarz Jaroty w samej końcówce spotkania dwukrotnie skapitulował i trzy punkty trafiły na konto przeciwników, dla których była to pierwsza wygrana w obecnej kampanii.

Orlicy starsi reprezentujący nasz klub w I Lidze Okręgowej już w najbliższy piątek, 18 października udadzą się na mecz wyjazdowy do Pleszewa. Tam podejmą miejscową Stal – wspomaganą piłkarzami z Akademii Piłkarskiej Reissa. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godz. 17:00.


I Liga Okręgowa E1 Orlik (6. kolejka – 11.10.2019 rok):
Jarota Jarocin – Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:3 (0:1)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Wojciech Gosa, Wiktor Pluciński, Michał Becela, Adam Sieciński, Nikodem Wysocki, Dawid Trochanowski.

Na zmianę wchodzili: Peter Kaczmarek, Aleksandra Wiza, Wojciech Kramer, Antoni Lewandowicz.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew