Orlicy starsi zagrali w Kępnie

Podopieczni Piotra Krysia w ostatni piątek udali się do oddalonego od Jarocina o 113 kilometrów – Kępna. Tam w ramach piątej kolejki w I Lidze Okręgowej zmierzyli się miejscową APR.

Jarociniacy z rocznika 2009 od pierwszych minut musieli zagrać w nieco osłabionym składzie. Gospodarze w pierwszej części gry zaprezentowali efektowny futbol i zdołali trzy razy pokonać bramkarza JKS-u. Po zmianie stron gole zdobyli też nasi piłkarze. Konkretnie uczynili to Michał Becela i Nikodem Wysocki. Jednak ekipa z Kępna ośmiokrotnie ciszyła się ze zdobytych bramek. Ostatecznie piątkowe starcie ligowe zakończyło się wygraną przeciwników (11:2).

Orlicy starsi w silnej Lidze Okręgowej mają do rozegrania jeszcze sześć spotkań o punkty. Najbliższa okazja na zdobycie premierowych trzech „oczek” nadarzy się w najbliższy piątek na orliku przy ZS nr 5 w Jarocinie. Wtedy rywalem jarocińskiej drużyny będzie Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00.


I Liga Okręgowa E1 Orlik (5. kolejka – 4.10.2019 rok):
APR Kępno – Jarota Jarocin 11:2 (3:0)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Wojciech Gosa, Michał Becela, Wiktor Pluciński, Dawid Trochanowski, Nikodem Wysocki, Adam Sieciński.

Na zmianę wchodzili: Wiktor Kramer, Aleksandra Wiza, Antoni Lewandowicz, Anna Lis.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin