OSM Jarocin nadal z Jarotą!

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jarocinie nadal wspiera finansowo JKS „Jarota”. Dziękujemy za owocną współpracę! Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszego Sponsora.

OSM w Jarocinie prowadzi swą działalność produkcyjną już  od ponad 130 lat.  Długoletnie doświadczenie i tradycja, wspierane nowoczesną technologią produkcji, pozwoliła na wypracowanie szerokiej gamy wyrobów znanych i cenionych. Firma specjalizuje się w produkcji galanterii mleczarskiej w 7 grupach asortymentowych: mleka, śmietan, śmietanek, twarogów, twarożków, masła, napojów mlecznych. Tradycyjny smak, brak środków konserwujących i oryginalne receptury sprawiają, że produkty jarocińskiej mleczarni charakteryzują się „czystą etykietą” czyli bez ulepszaczy, bez wzmacniaczy smaku, stabilizatorów, konserwantów  oraz krótszym terminem przydatności.

Mleko i jego przetwory cechują się wysoką zawartością białka, witamin, soli mineralnych, fosforu i potasu.  To doskonałe źródło wapnia, które jest szczególnie istotne w okresie rozwojowym u dzieci, wspomaga prawidłowy wzrost kośćca, jak również chroni przed krzywicą. JEDNA SZKLANKA MLEKA ZAWIERA OKOŁO 240MG WAPNIA. PAMIĘTAJMY!!! Mleko i produkty nabiałowe powinny stanowić podstawę zdrowego żywienia i ważny element codziennych posiłków.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew