Ostatni kwadrans zadecydował o wyniku

W meczu drugiej kolejki rozgrywek I Ligi Okręgowej zespół orlików starszych przegrał na wyjeździe z KKS-em Kalisz. O wygranej gospodarzy zadecydowała końcówka całego spotkania.

Poniedziałkowe starcie rozpoczęło się od wyrównanej gry z obu stron. Choć na przerwę w lepszych humorach schodzili rywale, to po zmianie stron gracze z Jarocina szybko zaprezentowali efektowny futbol. Nasi piłkarze z rocznika 2009 byli bliscy nawet doprowadzenia do wyrównania. Ostatecznie w ostatnich piętnastu minutach szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili zawodnicy z Kalisza, którzy triumfowali różnicą pięciu goli. Dla JKS-u dwie bramki strzelił Dawid Trochanowski, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Becela, Nikodem Wysocki oraz Adam Sieciński.

Zespół trenera Piotra Krysia po dwóch ligowych kolejkach zamyka ligową tabelę. Szansa na zdobycie pierwszych punktów nadarzy się już w piątek, 20 września. Wtedy do Jarocina przyjedzie drużyna z Akademii Piłkarskiej z Ostrzeszowa. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00.


I Liga Okręgowa E1 Orlik (2. kolejka – 16.09.2019 rok):
KKS 1925 Kalisz – Jarota Jarocin 10:5 (5:3)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Wiktor Pluciński, Aleksandra Wiza, Adam Sieciński, Krzysztof Maciejewski, Dawid Trochanowski, Wiktor Kramer, Nikodem Wysocki, Michał Becela, Krystian Aleksander.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew