Pechowa porażka juniorów starszych

Zawodnicy z rocznika 2003 bardzo pechowo przegrali niedzielny mecz ligowy w ramach Ligi Wojewódzkiej. Zespół trenera Czajki stracił gola w czwartej doliczonej minucie gry i uległ Polonii Środa Wlkp. 1:2.

Dla JKS-u było to trzecie spotkanie w sezonie 2020/21. Przypomnijmy, że na inaugurację rozgrywek nasi piłkarze pokonali UKS Śrem 5:1, aby w kolejnym starciu doznać porażki z KKS-em Kalisz 0:2. Oba mecze odbyły się na wyjeździe, więc pojedynek z Polonią Środa był pierwszym rozgrywanym w roli gospodarza. Od samego początku obserwowaliśmy otwartą grę z obu stron. Jednak na pierwsze trafienie czekaliśmy aż do 54. minuty. Na listę strzelców wpisał się Maurycy Skowroński. Dla niego była to już piąta bramka w trwającej kampanii. Jednak nie minęło sześćdziesiąt sekund i goście doprowadzili do wyrównania. Ten rezultat utrzymywał się przez dłuższy czas. Gdy wydawało się, że nastąpi podział punktów, to decydujący cios zadali przyjezdni, którzy zdobyli premierowe punkty w Lidze Wojewódzkiej A1 Junior.

Jarociniacy kolejne spotkanie o ligowe punkty rozegrają w niedzielę, 30 sierpnia w Lesznie o godz. 10:00. Ich rywalem będzie miejscowa Polonia, która do tej pory rozegrała dwa pojedynki. Najpierw ograła Luboński 1943 Luboń 2:0, a w ubiegły weekend doznała dotkliwej porażki w Kaliszu 0:8.

Liga Wojewódzka A1 Junior (2. kolejka – 23.08.2020 roku)
Jarota Jarocin – Polonia Środa Wlkp. 1:2 (0:0)

Jarota Jarocin: Jakub Szymański – Miłosz Bolek, Bartosz Szymkowiak (60’ – Bartosz Marciniak), Szymon Bogaczyk, Bartosz Borysiak (75’ – Miłosz Nowak), Bartosz Dyoniziak, Kacper Boruta, Norbert Tokarz (69’ – Miłosz Nowakowski), Aleksander Pisarczyk, Maurycy Skowroński, Mikołaj Szcześniak