Pewna wygrana trampkarzy starszych

W zaległym meczu ósmej kolejki zespół prowadzony przez Krzysztofa Matuszaka pokonał w roli gospodarza UKS FA Ostrów Wielkopolski 2:0. Spotkanie zostało rozegrane w Jarocinie.

Trampkarze starsi od pierwszego gwizdka sędziego dobrze prezentowali się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Ich dobra gra została nagrodzona w 28. minucie. Wtedy pewnym strzałem bramkarza rywali pokonał Patryk Krawczyk. Skromne prowadzenie utrzymywało się praktycznie do zakończenia spotkania. Ambitna postawa i charakter dał naszej drużynie drugą bramkę w starciu z UKS FA Ostrów Wlkp. Skutecznym egzekutorem w końcówce pojedynku był Łukasz Izydorczyk.

– Naprawdę zagraliśmy dobre spotkanie. Od samego początku do końca byliśmy konsekwentni, zdyscyplinowani i agresywni. To sprawiło, że rywale poza stałymi fragmentami gry nie zbliżyli się do naszej bramki. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale zabrakło nam ostatniego podania. Dziś pokazaliśmy charakter i duże umiejętności – ocenił wtorkowy występ swojej drużyny, trener Krzysztof Matuszak.

Zawodnicy urodzeni w 2004 roku po dziewięciu meczach ligowych zajmują siódme miejsce. Zespół z Jarocina kolejne spotkanie w roli gospodarza w Lidze Wojewódzkiej rozegra w sobotę, 13 października. Rywalem będzie Tur Turek.


Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (9. kolejka – 09.10.2018 rok):
Jarota Jarocin – UKS FA Ostrów Wlkp. 2:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Kamil Grzelak – Jan Ziętkowski, Fabian Borkowski, Franciszek Bzodek, Igor Chlebowski, Łukasz Izdydorczyk, Alex Jankowiak, Adam Nowak, Kamil Banaszak, Patryk Krawczyk, Wojciech Wojtczak.

Na zmianę wchodzili: Mateusz Kosmalski, Kacper Duczmal, Franciszek Andersz, Oskar Molecki.

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard