Pewne zwycięstwo nad SKP Słupca

Podopieczni trenera Marcina Woźniaka bez większych problemów pokonali w swoim trzecim meczu kontrolnym tej zimy zespół występujący w czwartej lidze – SKP Słupca 3:0.

Od pierwszego gwizdka sędziego na boisku dominowali gospodarze. Już w pierwszych pięciu minutach gry JKS powinien prowadzić różnicą dwóch trafień za sprawą Marcina Szymkowiaka, który jednak zrehabilitował się przy swoim trzecim uderzeniu w siódmej minucie. Pomocnik pokonał głową bramkarza gości i zdobył tym samym swoją premierową bramkę w barwach jarocińskiego klubu. Do końca pierwszej części gry obraz nie uległ zmianie, ale także wynik spotkania.

Po zmianie stron pięknego gola z dwudziestu pięciu metrów zdobył Piotr Skokowski. Przewaga gospodarzy z każdą kolejną minutą jeszcze bardziej się powiększała. Trzeciego gola zdobył Miłosz Kowalski, który skierował piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym. W czwartkowym meczu kontrolnym do swojej dyspozycji trener Marcin Woźniak miał dwudziestu zawodników.

Już w sobotę, 10 lutego Jarotę Jarocin czeka kolejne spotkanie. Tym razem rywalem będzie Huragan Pobiedziska. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 12:00.

Jarota Jarocin – SKP Słupca 3:0 (1:0)
7′ – Marcin Szymkowiak (1:0)
65′ – Piotr Skokowski (2:0)
80′ – Miłosz Kowalski (3:0)

Jarota Jarocin (1 Połowa): Sebastian Kmiecik – Alan Janowski, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Szymon Grodzki, Jakub Czapliński – Dominik Chromiński, Damian Sierant, Dawid Kierzek, Marcin Szymkowiak – Mikołaj Marciniak.

Jarota Jarocin (2 Połowa): Mateusz Filipowiak – Jędrzej Ludwiczak, Piotr Garbarek, Dawid Piróg, Piotr Skokowski, Jakub Nowak, Mateusz Dunaj, Zawodnik Testowany, Jacek Pacyński, Dominik Pawłowski – Miłosz Kowalski.