Pięć goli w Gdyni [WIDEO]

Bez punktów do Jarocina wrócili podopieczni trenera Marcina Woźniaka. Osłabiony kadrowo zespół JKS-u przegrał z trzecim zespołem trzecioligowych rozgrywek – Bałtykiem Gdynia 0:5.

Strzelanie na boisku bocznym przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni rozpoczął Adam Duda, który pewnym strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce. Ten sam zawodnik po raz drugi w spotkaniu wpisał się na listę strzelców w 24. minucie. Kolejne bramki zobaczyliśmy już w drugiej części gry. Pięć minut po zmianie stron gola zdobył Mateusz Kuzimski. Gospodarze na tym nie poprzestali i 54. minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Tym razem niesamowitym uderzeniem zza pola karnego popisał się Łukasz Duszkiewicz. Wynik meczu w końcówce ustalił Juliusz Letniowski.