Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Trampkarze młodsi prowadzeni przez trenera Jacka Koleckiego bez większych problemów ograli SPN Szamotuły 4:0. Dla naszego zespołu było to drugie spotkanie w obecnym sezonie rozgrywkowym.

Gracze z Jarocina swoją grę w Lidze Wojewódzkiej rozpoczęli 15 sierpnia. Wtedy ulegli na wyjeździe Polonii Leszno 0:2. Nasi zawodnicy więcej powodów do zadowolenia mieli po niedzielnym meczu przeciwko ekipie z Szamotuł, które zakończyło się okazałym zwycięstwem różnicą czterech trafień. Strzelanie w siódmej minucie rozpoczął Kamil Rutkowski. Ten sam piłkarz dwadzieścia minut później podwyższył prowadzenie swojej drużyny. W pierwszej części gry swoją okazję mieli też goście. Jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz – Mikołaj Marciniak.

Po zmianie stron wydarzenia na boisku kontrolowali podopieczni Jacka Koleckiego. To właśnie oni kolejno w 45 i 48. minucie zdobyli następne dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Hałas oraz Stanisław Rutkowski. – Zwycięstwo dedykujemy Łukaszowi Kaczmarkowi, który na konsultacji kadry WZPN złamał kość w stopie. Drużyna i sztab szkoleniowy życzy szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział tuż po zakończeniu spotkania, trener Jacek Kolecki.

W trzecim swoim meczu ligowym w sezonie 2018/19 zespół złożony z zawodników urodzonych w 2005 i 2006 roku zmierzy się z UKS-em Śrem. To starcie zostało przełożone z najbliższej soboty na początek następnego tygodnia. 


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (2. kolejka – 19.08.2018 rok): 
Jarota Jarocin – SPN Szamotuły 4:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Mikołaj Marciniak, Kamil Rutkowski, Szymon Łyskawa, Kacper Nawrocki, Dawid Stolecki, Mateusz Hałas, Łukasz Tomczak, Stanisław Rutkowski, Tobiasz Grabowski, Miłosz Jeszkowski, Paweł Skórski.

Na zmianę wchodzili: Konrad Kaczmarek, Paweł Duda, Kamil Pawełczyk, Jakub Janos, Michał Jackowski, Hubert Kasprzak.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin