Pierwszy sparing w Kaliszu

Podopieczni trenera Marka Nowickiego w najbliższą sobotę, 14 lipca rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Rywalem JKS-u będzie KKS 1925 Kalisz.

Jarociniacy mają już za sobą cztery jednostki treningowe przed rozpoczęciem sezonu 2018/19. Na pierwszych zajęciach pojawiła się większość graczy pierwszego zespołu, juniorzy oraz zawodnicy testowani. Drużyna z Kalisza w ostatnią środę rozegrała pierwszy sparing tego lata. Pod wodzą Piotra Morawskiego ekipa z najstarszego miasta w Polsce zremisowała z LKS-em Gołuchów 1:1. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Konrad Chojnacki, a dla gości trafił Krystian Benuszak.

Oprócz sobotniego pojedynku w Kaliszu naszych piłkarzy czekają jeszcze starcia sparingowe z KS Opatówek, Sokołem Kleczew, Ostrovią Ostrów Wielkopolski oraz Polonią Środa Wielkopolska. W najbliższym czasie poznamy również ostatniego sparingpartnera, z którym zmierzymy się 4 sierpnia w Jarocinie. Przypomnijmy, że początek nowego sezonu rozgrywkowego w trzeciej lidze zaplanowano na 11-12 sierpnia 2018 roku.

Sobotni mecz towarzyski w Kaliszu odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej o godzinie 11:00.

Jarota Jarocin
Zagłębie II Lubin
Jarota Jarocin
0:0
Piast Żmigród