Pierwszy zespół zaczyna w poniedziałek

W poniedziałek na boisku ze sztuczną nawierzchnią zameldują się piłkarze Jaroty Jarocin. Podopieczni Piotra Garbarka w pierwszym tygodniu odbędą pięć jednostek treningowych.

Ekipa JKS-u tradycyjnie do rundy wiosennej przygotowywać będzie się na obiektach spółki Jarocin Sport. Oprócz treningów nie zabraknie oczywiście gier kontrolnych. Sztab szkoleniowy zaplanował ich osiem, a pierwsze dwa odbędą się już w najbliższą sobotę, 16 stycznia. Do naszego miasta przyjedzie Ostrovia Ostrów (godz. 12:00) oraz Korona Piaski (godz. 14:00). Jak co roku sparingi będą doskonałym sprawdzianem dla wyróżniających się zawodników z Akademii oraz piłkarzy z innych klubów pod kątem przydatności dla jarocińskiego zespołu.

Przypomnijmy, że Jarota przerwę między rozgrywkami spędza na jedenastym miejscu w tabeli. JKS do ósmej lokaty na ten moment traci zaledwie dwa „oczka”. Pierwsze cztery mecze ligowe w marcu będą więc decydujące czy uda nam się awansować do grupy „mistrzowskiej”, w której walka będzie się toczyć o miejsca 1-8.

Jarota Jarocin
Ostrovia Ostrów
Jarota Jarocin
2:1
GKS Przodkowo