Plebiscyt z udziałem trenerów

Dziś w godzinach wieczornym rozpocznie się wirtualna rywalizacja z udziałem ośmiu szkoleniowców, którzy od 1998 roku prowadzili pierwszy zespół. Trenerzy o zwycięstwo powalczą za pośrednictwem Facebooka.

Wśród nominowanych znaleźli się Zdzisław Witczak, Maciej Dolata, Włodzimierz Bajer, Hieronim Barczak, Czesław Owczarek, Janusz Niedźwiedź, Jarosław Arakszkiewicz i Piotr Garbarek. Cala ósemka przepracowała w naszym klubie minimum jeden pełny sezon rozgrywkowy. To było główne kryterium nominacji do naszego plebiscytu. Turniej rozpocznie się od fazy grupowej, a w niej uczestnicy zostaną podzieleni na dwie 4-zespołowe grupy i każdy zagra po dwa spotkania. Awans do półfinałów uzyska dwóch szkoleniowców z gr. A i B. Następnie odbędą się mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

Jeśli dany trener otrzyma 10 „lajków” od kibiców w danym spotkaniu, to jest to jednoznaczne z jedną strzeloną bramką. Tym samym w pierwszej fazie turnieju pojedynki mogą zakończyć się remisem. Kolejną niezwykle ważną informacją jest to, iż w trakcie trwania zabawy liczone będą wyłącznie polubienia osób – mających polubiony profil JKS Jarota Jarocin!

Dla najbardziej aktywnych fanów Jaroty w trakcie i po zakończeniu plebiscytu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, jak m.in. gadżety klubowe czy karnety na sezon 2020/21. Wszystkim życzymy powodzenia!

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Jarota Jarocin
3:1
Polonia Środa