Pokazali charakter i wygrali

Drugi zespół trampkarzy młodszych pokonał Victorię Ostrzeszów 3:0. Dla naszych zawodników z rocznika 2005 było to trzecie spotkanie ligowe w sezonie rozgrywkowym 2018/19.

Faworytem niedzielnego meczu był zespół z Ostrzeszowa, który w dwóch poprzednich ligowych potyczkach zaaplikował swoim rywalom piętnaście goli, nie tracąc przy tym żadnego. Przed dłuższy czas na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie utrzymywał się bezbramkowy remis. Podopieczni Macieja Stamierowskiego po raz pierwszy trafili do siatki w 54. minucie. Uczynił to Paweł Skórski. Sześć minut później było już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Matuszewski. W ostatnich fragmentach gry wynik spotkania ustalił Dariusz Walczak.

Gratuluje całej drużynie ambicji i woli walki do ostatniego gwizdka sędziego. Dziś zagraliśmy bardzo skutecznie po bramką swoich rywali. Cieszę się z tego zwycięstwa, bo pokonaliśmy naprawdę solidny zespół z Ostrzeszowa – powiedział trener trampkarzy młodszych, Maciej Stamierowski.

Piłkarze JKS-u w I Lidze Okręgowej po trzech kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów. To daje im drugie miejsce w tabeli. W sobotę naszych zawodników czeka wyjazd do Kalisza. Tam zmierzą się z niepokonaną Calisią o godz. 10:00.