Polonia Środa – Jarota Jarocin 3:2 [WIDEO]

Od 0:2 do 3:2 – tak w skrócie można podsumować derby Wielkopolski w III lidze. Polonia Środa pokonała Jarotę Jarocin i została liderem rozgrywek. Dla JKS-u była to pierwsza porażka w sezonie 2020/21.

Początek meczu wyśmienicie ułożył się dla podopiecznych trenera Garbarka. Jarociniacy objęli prowadzenie w 14. minucie po trafieniu Krzysztofa Bartoszaka. Gospodarze w pierwszej części spotkania mieli swoje okazję, ale piłka po ich strzałach zatrzymywała się na słupku i poprzeczce. Po zmianie stron prowadzenie swojej drużyny podwyższył Bartoszak z rzutu karnego. Polonia wiatru w żagle dostała po bramce Michała Górzyńskiego. Następnie na listę strzelców wpisali się Adrian Szynka i Damian Buczma, który zwycięskiego gola strzelił w piątej minucie doliczonego czasu gry.