Porażka po wyrównanym spotkaniu

W ostatni weekend została rozegrana 13. kolejka w Wielkopolskiej Lidze Trampkarzy Młodszych. Jarota Jarocin w roli gospodarza musiała uznać wyższość ekipie z Gostynia.

Pierwsze minuty sobotniego meczu przebiegały pod dyktando podopiecznych trenera Jacka Koleckiego. Zespół z Jarocina w piętnastej minucie cieszył się z prowadzenia. Po ładnej akcji całej drużyny gola zdobył Łukasz Tomczak. Gospodarze dążyli do podwyższenia rezultatu, ale w kilku sytuacjach zimnej krwi pod bramką przeciwników zabrakło Grabkowskiemu Rutkowskiemu czy Tomczakowi. To się zemściło w końcówce pierwszej połowy. Wtedy goście zdobyli pierwszego gola w tym pojedynku. W drugiej odsłonie więcej z gry mieli piłkarze z Gostynia, którzy w 47. minucie ustalili wynik spotkania. Jarociniacy grali ambitnie do samego końca, a najlepszej okazji nie wykorzystał Paweł Duda.  

Trampkarze młodsi w najbliższą niedzielę pojadą do Poznania. Tam zagrają z poznańskim Lechem o godz. 15:00. JKS czeka jeszcze zaległe starcie z UKS-em Śrem. Ten pojedynek odbędzie się tydzień później w Jarocinie.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (13. kolejka – 03.11.2018 rok):
Jarota Jarocin – Kania Gostyń 1:2 (1:1)

Jarota Jarocin: Konrad Kaczmarek, Kamil Rutowski, Szymon Łyskawa, Allen Rozum, Łukasz Kaczmarek, Mateusz Hałas, Kacper Nawrocki, Łukasz Tomczak, Miłosz Jeszkowski, Tobiasz Grabowski, Filip Szydlik.

Na zmianę wchodzili: Mikołaj Marciniak, Jakub Janos, Kamil Pawełczyk, Patryk Kasprzak, Paweł Duda, Stanisław Rutkowski.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin