Porażka trampkarzy młodszych w Gostyniu

Drużyna prowadzona przez Jacka Koleckiego przegrała wysoko na wyjeździe z Kanią Gostyń 1:6. Jedyną bramkę dla jarocińskiej drużyny w końcówce meczu strzelił Łukasz Tomczak.

Gospodarze wyśmienicie weszli w niedzielny pojedynek rozgrywany w ramach Ligi Wojewódzkiej. Bramkarz JKS-u po raz pierwszy piłkę z siatki był zmuszony wyciągać już w drugiej minucie. Decydujący o losach spotkania okazał się fragment gry pomiędzy 23 a 40. minutą. Rywale w krótkim odstępie czasu strzelili aż cztery gole i mogli kontrolować wydarzenia na boisku. Po przerwie dołożyli jeszcze jedno trafienie. Bramkę honorową dla Jaroty zdobył Łukasz Tomczak.

Trampkarze młodsi nadal zajmują siódme miejsce w tabeli. Ich przewaga nad Polonią Leszno wynosi zaledwie punkt. Kolejne spotkanie ligowe nasi zawodnicy z rocznika 2005 rozegrają w roli gospodarza. Pojedynek z Lechem Poznań zaplanowano na 1 maja o godzinie 11-tej.