Porażka trampkarzy starszych w Turku

Trzeci mecz w obecnym sezonie rozgrywkowym w Lidze Wojewódzkiej rozegrali trampkarze starsi. Rywalem naszych piłkarzy urodzonych w 2004 roku był Tur Turek.

Sobotnie spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po dziesięciu minutach gry prowadzili już różnicą dwóch trafień. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka odpowiedzieli bardzo szybko. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Franciszek Bzodek. Do zakończenia pierwszej połowy goli nie zobaczyliśmy, ale więcej sytuacji strzeleckich mieli piłkarze z Jarocina. Druga połowa wyśmienicie ułożyła się do zawodników z Turku. To oni w 38. minucie podwyższyli swoje prowadzenie. W dalszym ciągu pojedynek należał do wyrównanych. Ostatecznie pierwszą wygraną na swoim koncie w sezonie 2018/19 zanotowali nasi rywale, którzy w ligowej tabeli przeskoczyli zespół JKS-u.

Przypomnijmy, że gracze z Akademii Piłkarskiej „Jarota” tegoroczne rozgrywki rozpoczęli od zwycięstwa z UKS FA Ostrów Wlkp. Następnie przegrali z Ostrovią Ostrów, by w ostatni weekend uznać wyższość ekipie z Turku. Podopieczni trenera Matuszaka kolejny mecz rozegrają 1 września. Ich przeciwnikiem w roli gospodarza będzie obecny lider – Górnik Konin.


Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (3. kolejka – 25.08.2018 rok): 
Tur Turek – Jarota Jarocin 3:1 (2:1)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek, Adam Gruszecki, Łukasz Izydorczyk, Franciszek Bzodek, Fabian Borkowski, Adam Walczak, Wojciech Lamprecht, Alex Jankowiak, Oskar Molecki, Kamil Banaszak, Kacper Urbaniak.

Na zmianę wchodzili: Bartłomiej Mazurek, Adam Nowak, Patryk Krawczyk, Franciszek Andersz, Łukasz Rogala, Igor Chlebowski, Maksymilian Bernat.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin