Porażka w derbach młodzików młodszych

Podopieczni trenera Kamila Stefaniaka przegrali po wyrównanym spotkaniu w roli gospodarza ze Stalą Pleszew w ramach I Ligi Okręgowej prowadzonej przez Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Pojedynek z piątej kolejki w kategorii wiekowej D2 Młodzik zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście z Pleszewa. To oni na przerwę schodzili ze skromnym jednobramkowym prowadzeniem (2:1). W tej części gry dla JKS-u gola zdobył Konrad Stefaniak, dla którego była to czwarta bramka w obecnej kampanii. Po zmianie stron mieliśmy okazję zobaczyć jedno trafienie autorstwa naszych rywali i w ten sposób zespół młodzików młodszych doznał porażki jako gospodarz. – Spotkanie było wyrównane. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji strzeleckich. Goście byli skuteczniejsi i to zaważyło o ich zwycięstwie – powiedział tuż po zakończeniu meczu, trener Kamil Stefaniak.

Młodzicy młodsi już w sobotę, 13 października udadzą się do Kalisza. Tam w kolejnym swoim meczu ligowym podejmą miejscową Calisię. Początek tego starcia zaplanowano na godz. 9:00.


I Liga Okręgowa D2 Młodzik (5. kolejka – 06.10.2018 rok):
Jarota Jarocin – Stal Pleszew 1:3 (1:2)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Mateusz Sierszulski, Michał Gendek, Tobiasz Rybicki, Oskar Andrzejewski, Sebastian Robakowski, Jakub Machowiak, Adam Grygiel, Konrad Stefaniak.

Na zmianę wchodzili: Szymon Andruszkiewicz, Michał Bierła, Kacper Kwieciński, Adam Matuszewski, Jakub Gowgiel, Antoni Gramek, Nikodem Cuprych.

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard