Porażka z Centrą okiem kamery

Jarota Jarocin przed własną publicznością przegrała w meczu derbowym z Centrą Ostrów Wielkopolski 1:2.

Strzelanie rozpoczęli goście z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy wyszli na prowadzenie w 44. minucie. Gapiostwo obrońców JKS-u wykorzystał Michał Kucharski i w sytuacji sam na sam pokonał pewnym strzałem Mateusza Filipowiaka. Podopieczni trenera Mariusza Posadzego drugiego gola zdobyli także po błędzie jednego z zawodników Jaroty Jarocin. W 90. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kuczyński. JKS odpowiedział w jednej z ostatniej akcji meczu. Rzut rożny wykonywał Dominik Chromiński, a piłkę do siatki głową skierował Marcin Banaszak. Tym samym przyjezdni zdobyli komplet punktów.

Zobaczcie wszystkie gole z sobotniego meczu na boisku bocznym przy ul Maratońskiej w Jarocinie: