Pracowite dwa miesiące

Podopieczni Piotra Garbarka wczoraj rozpoczęli zimowe przygotowania do drugiej części sezonu 2020/21. W ich trakcie rozegrają aż osiem meczów kontrolnych i jedno spotkanie pucharowe.

Jarota Jarocin za osiem tygodni wznowi trzecioligowe rozgrywki. Sztab szkoleniowy JKS-u zapewnia, że ich piłkarzy czeka sporo pracy przez ten czas. – Mamy zaplanowany okres przygotowawczy od A do Z. Najbliższe dwa miesiące będą bardzo intensywnie. Każdy tydzień kończmy grą kontrolną. Dodatkowo w środku tygodnia zmierzymy się jeszcze z Polonią Środa Wielkopolska. To jak przepracujemy zimę zweryfikują cztery ostatnie kolejki z rundy jesiennej. Mamy nadzieję, że po ich zakończeniu znajdziemy się w ósemce, która zapewni na utrzymanie i szybciej będziemy mogli ogrywać młodych zawodników, mówi trener Garbarek.

Na pierwszych zajęciach treningowych obecny był także Krzysztof Matuszak. – Oczywiście naszym celem jest znalezienie się w grupie mistrzowskiej. Zimą będziemy sprawdzać przede wszystkim graczy o statucie młodzieżowca. Jesteśmy dobrej myśli i mam nadzieję, że cel sportowy uda nam się zrealizować, co pozwoli spokojnie nam patrzeć na drugą część trwającej kampanii, przyznał prezes Jaroty.

Jarota Jarocin
Ostrovia Ostrów
Jarota Jarocin
2:1
GKS Przodkowo