Przegrali z wiceliderem rozgrywek

Podopieczni Krzysztofa Matuszaka w roli gospodarza doznali porażki z Oranje Konin 1:4. Losy środowego meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Wtedy goście strzelili aż trzy gole.

Trampkarze starsi  swoje zmagania wiosenne w Lidze Wojewódzkiej rozpoczęli od zwycięstwa z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Jednak w kolejnych spotkaniach punktowali przeciwnicy. W ostatnią środę lepsi od naszych zawodników urodzonych w 2004 roku okazali się piłkarze z Konina. Co ciekawe na przerwę obie drużyny schodziły przy remisie 1:1. Bramkę dla JKS-u zdobył Patryk Krawczyk. W drugiej połowie lepszą skutecznością mogli się pochwalić rywale, którzy w odstępie zaledwie ośmiu minut trzy razy pokonali Kamila Grzelaka.

W najbliższy weekend zespół trenera Matuszaka będzie pauzował z powodu wycofania się z rozgrywek UKS FA Ostrów Wlkp. Jarociniacy kolejne spotkanie o stawkę rozegrają 12 maja na wyjeździe z Ostrovią Ostrów.