Przełamanie juniorów młodszych B2

Bardzo dobre spotkanie mają za sobą zawodnicy urodzeni w 2004 roku. Podopieczni Mirosława Czajki na stadionie miejskim w Jarocinie pokonali Obrę 1912 Kościan różnicą czterech trafień (4:0).

Niedzielne starcie rozgrywane w ramach trzeciej kolejki Ligi Wojewódzkiej B2 Junior mogło znakomicie się rozpocząć dla gospodarzy. JKS miał okazję objąć prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Jednak uderzenie Franciszka Bzodka doskonale wyczuł bramkarz z Kościana. Piłkarze JKS-u zaprezentowali swoją skuteczność po zmianie stron. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Igor Jeńczak. Następnie uczynili to Łukasz Izydorczyk, Igor Chlebowski i Franciszek Bzodek.

Rywale zaprezentowali się z niezłej strony. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Dziś nie zabrakło nam skuteczności i szczęścia. Teraz patrzymy na kolejne spotkanie. Chcemy wygrywać i piąć się w górę w ligowej tabeli – powiedział tuż po zakończonym starciu z Obrą Kościan, trener Mirosław Czajka.

Dla graczy prowadzonych przez trenera Czajkę było to pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019/20. Wcześniej lepsi okazali się zawodnicy z Poznania i Koźmina. Juniorzy młodsi B2 w czwartek zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Kłodawa.


Liga Wojewódzka B2 Junior (3. kolejka – 25.08.2019 rok):
Jarota Jarocin – Obra Kościan 4:0 (0:0)

Jarota Jarocin: Łukasz Paczos (46’ – Adam Sobczyk), Jan Ziętkowski (55’ – Dawid Pawlak), Kamil Banaszak, Jakub Wyrwas, Igor Jeńczak (70’ – Wojciech Lamprecht), Maksymilian Bernat (80’ – Patryk Krawczyk), Igor Chlebowski, Łukasz Izydorczyk, Bartosz Marciniak, Franciszek Bzodek (85’ – Igor Antczak), Wojciech Wojtczak.

Jarota Jarocin
Pogoń II
Unia Janikowo
3:1
Jarota Jarocin