Przerwana seria juniorów młodszych B1

Porażką zakończyło się wyjazdowe niedzielne spotkanie dla podopiecznych trenera Piotra Skokowskiego. Drużyna z Jarocina przegrała z Victorią Września 1:3.

Zawodnicy urodzeni w 2003 roku przed tym pojedynkiem byli wiceliderem rozgrywek Ligi Wojewódzkiej B1 Junior. Jednak mecz rozgrywany w ramach ósmej kolejki zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze. To oni po pół godzinie gry prowadzili już różnicą dwóch goli. Jarociniacy nie zamierzali zwieszać głów po straconych bramkach i wzięli się do odrabiania strat. W 75. minucie do siatki trafił Mikołaj Szcześniak, ale przeciwnicy z Wrześni w samej końcówce zadali decydujący cios. Tym samym gracze JKS-u wrócili na tarczy oraz stracili drugie miejsce w tabeli.

Juniorzy młodsi B1 w najbliższy weekend zagrają w roli gospodarza. Ich rywalem w niedzielę, 13 października o godz. 17:30 będzie Grom Wolsztyn, który plasuje się na ósmej pozycji w rozgrywkach.


Liga Wojewódzka B1 Junior (8. kolejka – 6.10.2019 rok)
Victoria Września – Jarota Jarocin 3:1 (2:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk, Bartosz Kantek, Maurycy Skowroński, Aleksander Pisarczyk, Bartosz Dyoniziak, Mikołaj Szcześniak, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Norbert Tokarz.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew