Przywieźli punkt z Kalisza

Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie ligowe w kategorii wiekowej C1 Trampkarz w ramach Ligi Wojewódzkiej pomiędzy Włókniarzem Kalisza a Jarotą Jarocin.

Dla obu zespołów był to szóśty pojedynek w sezonie 2018/19. Przed pierwszym gwizdkiem arbitra wyższe miejsce w tabeli zajmowali podopieczni Krzysztofa Matuszaka. To właśnie nasi zawodnicy jako pierwsi wyszli na prowadzenie w sobotnim meczu na Wale Matejki. Autorem gola był Łukasz Izydorczyk w 30. minucie. Gospodarze jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. W doliczonym czasie gry bramkarza JKS-u, Mateusza Kosmalskiego pokonał zawodnik Włókniarza Kalisz. Po zmianie stron sporo działo się pod obiema bramkami, ale więcej goli już nie zobaczyliśmy.

Trampkarze starsi z dorobkiem czterech punktów zajmują szóstą lokatę. W następną sobotę naszych zawodników z rocznika 2004 czeka pojedynek w roli gospodarza z ostatnim zespołem rozgrywek – Oranje Konin. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie.