Puchar Polski czas zaczynać

W środę zawodników Jaroty Jarocin czeka mecz w ramach 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Marka Nowickiego zmierzą się w Szczurach z rezerwami Ostrovii Ostrów Wlkp.

Wyjątkowo wcześnie, bo już od drugiej rundy swoje zmagania pucharowe rozpoczną piłkarze JKS-u. Ich rywalem będzie piąty zespół kaliskiej A-klasy gr. drugiej. Mowa tutaj o ekipie rezerw Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Giecza w tegorocznej edycji  Okręgowego Pucharu Polski rozegrała dwa spotkania i wyeliminowała CKS Zduny oraz CKS Zbiersk. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie innego wyniku niż zwycięstwo jarocińskiej ekipy. Warto również podkreślić, że na zwycięzcę czeka już Zefka Kobyla Góra, która pokonała Odolanovię Odolanów 3:1.

Co ciekawe pojedynek zostanie rozegrany w Szczurach. Jego początek zaplanowano na godzinie 17:00. Głównym rozjemcą będzie Kamil Kaźmierczak z Krotoszyna, a na liniach pomagać mu będą Grzegorz Król oraz Waldemar Wandelewski. Wyniku na żywo z tego meczu szukajcie na naszych portalach społecznościowych.

Jarota Jarocin
SKP Słupca
Jarota Jarocin
3:2
SKP Słupca