Pucharowa środa w Kobylej Górze

W środę naszych zawodników czeka spotkanie w ramach 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Marka Nowickiego powalczą o awans na wyjeździe z Zefką Kobyla Góra.

Zespół z Kobylej Góry w obecnej kampanii występuje w Kaliskiej Klasie Okręgowej. Po dziesięciu kolejkach nasi rywale są wiceliderem rozgrywek. Na ich koncie jest dwadzieścia punktów. Zefka w sezonie rozgrywkowym 2018/19 nie przegrała jeszcze żadnego meczu ligowego, a w tegorocznej edycji Pucharu Polski wyeliminowała Orła Wysocko Wielkie oraz Odolanovię Odolanów. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Dawid Ponitka, który strzelił osiem bramek.

Jarociniacy swoje zmagania pucharowe na szczeblu Kaliskiego OZPN-u rozpoczęli od 1/16 finału. Blisko trzy tygodnie temu nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe zespół rezerw Ostrovii Ostrów Wlkp. Faworytem środowego pojedynku w Kobylej Górze są gracze JKS-u, którzy będą chcieli z pewnością poprawić swoją skuteczność pod bramką rywali.

Głównym rozjemcą będzie Piotr Stawowy, a na liniach pomagać mu będą Artur Marcinek i Jacek Sowiński. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Wyniku szukajcie na naszym Facebooku.

Jarota Jarocin
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
2:3
Zawisza