Punkt juniorów starszych z Błękitnymi Wronki

Bardzo dobre spotkanie w niedzielę rozegrali podopieczni Pawła Janasa. Juniorzy starsi w roli gospodarza zremisowali z Błękitnymi Wronki 1:1 i awansowali na jedenaste miejsce w tabeli.

Mecz w ramach 23. kolejki Ligi Wojewódzkiej znakomicie rozpoczęli gospodarze. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Klauza. Jarociniacy utrzymali swoją skromną przewagę do przerwy. Oczywiście nasi zawodnicy szukali też swoich szans do podwyższenia prowadzenia. Co ciekawe w pierwszej części gry w drużynie z Wronek zobaczyliśmy naszego wychowanka – Szymona Komendzińskiego. Jego zespół po zmianie stron ruszył do odrabiania strat. W 55. minucie bramkarz Jaroty – Bartosz Kubiak skapitulował po raz pierwszy w tym pojedynku. Ekipie z Jarocina w końcówce spotkania zabrakło argumentów w ofensywie i wynik nie uległ już zmianie i obie ekipy podzieliły się punktami.

Podopieczni Pawła Janasa z dorobkiem piętnastu punktów zajmują jedenaste miejsce w rozgrywkach. Jednak ich przewaga nad ostatnim zespołem tj. Stal Pleszew wynosi zaledwie dwa „oczka”. Naszych juniorów starszych w najbliższą sobotę czeka kolejny ciężki mecz ligowy. Tym razem na wyjeździe z trzecią ekipą Ligi Wojewódzkiej – Górnikiem Konin.

Jarota Jarocin – Błękitni Wronki 1:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Bartosz Kubiak – Alan Janowski (46’ – Patryk Mankiewicz), Jakub Klauza, Krystian Wawrzyniak, Wojciech Nowak, Gabriel Sołtysiak, Adam Ratajczak, Marcin Szymkowiak, Patryk Rzepka, Dawid Kowalski (85’ – Kacper Mizera), Miłosz Kowalski.