Punkty uciekły w Koźminie Wielkopolskim

Drugiej porażki w Lidze Wojewódzkiej B2 Junior doznali podopieczni trenera Mirosława Czajki. Drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2004 uległa miejscowemu GOS-u 1:3.

Środowe starcie idealnie ułożyło się dla gospodarzy, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie po kontrowersyjnym rzucie karnym. Piłkarze JKS-u zdołali szybko jednak odpowiedzieć za sprawą trafienia samobójczego. Przed upływem pierwszego kwadransa gry było już 2:1. Na listę strzelców wpisał się piłkarz z Koźmina. Decydująca o losach meczu okazała się końcówka pierwszej połowy. Wtedy błąd popełnił arbiter, pokazując czerwoną kartkę – Fabianowi Borkowskiemu.

Jarociniacy zmuszeni byli grać więc w osłabieniu. To skrzętnie wykorzystali rywale w 59. minucie, ustalając wynik spotkania. – Warto pochwalić moich zawodników za ambicje. Graliśmy konsekwentnie i naprawdę dobrze w obronie, pomimo że o jednego mniej. Szukaliśmy okazji do zdobycia bramek, ale zabrakło nam w tym meczu skuteczności i szczęścia, podsumował drugi mecz w sezonie, trener Mirosław Czajka.

Juniorzy młodsi B2 już w najbliższą niedzielę rozegrają kolejny pojedynek w Lidze Wojewódzkiej. Po dwóch wyjazdowych potyczkach naszą ekipę czeka starcie w roli gospodarza z Obrą 1912 Kościan.