Remis juniorów młodszych B1 w Ostrzeszowie

Z punktem do Jarocina wrócili podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka w ostatnią niedzielę. Zespół B1 zremisował wyjazdowe spotkanie z Victorią Ostrzeszów 1:1.

Mecz rozgrywany w ramach 10. kolejki Ligi Wojewódzkiej ułożył się po myśli piłkarzy JKS-u. Żółto-czerwono-niebiescy wyszli na prowadzenie w siedemnastej minucie po golu autorstwa Filipa Szydlika. Było to jedyne trafienie w pierwszej połowie, a na kolejną bramkę musieliśmy poczekać po zmianie stron. Tym razem skutecznością błysnęli gospodarze, którzy szybko wyrównali i do ostatniego gwizdka sędziego skupili się na grze obronnej, co sprawiło że zdobyli cenny punkt. Warto wspomnieć, że drużyna Jaroty grała w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę obejrzał Stanisław Rutkowski.

Jarociniacy obecnie zajmują czwarte miejsce na szczeblu województwa z dorobkiem czternastu punktów. Juniorzy młodsi B1 w kolejnym ligowym pojedynku podejmą Sokół Kleczew na własnym terenie.

Liga Wojewódzka B1 Junior (RW – 10. kolejka – 15.05.2022 roku)
Victoria Ostrzeszów – Jarota Jarocin 1:1 (0:1)

Jarota Jarocin: Mikołaj Marciniak – Nikodem Dryjański, Antoni Maciejewski, Stanisław Rutkowski, Łukasz Tomczak, Filip Szydlik, Paweł Skórski, Dariusz Walczak, Kamil Woś (82′ – Kewin Drzewiecki), Wiktor Mąka, Dawid Stolecki (55′ – Tomasz Pilarczyk).