Remis trampkarzy młodszych w Rawiczu

Podziałem punktów zakończył się mecz ligowy pomiędzy Rawią Rawicz a Jarotą Jarocin. Drużyna z Jarocina po dwunastu rozegranych pojedynkach zajmuje siódme miejsce w Lidze Wojewódzkiej.

Podopieczni trenera Sławomira Udzika za wszelką cenę chcieli się zrehabilitować za porażkę z pierwszej rundy. Wtedy minimalnie lepsi na boisku przy ul. Maratońskiej okazali się ich przeciwnicy. Jednak w sobotni pojedynek lepiej weszli gospodarze z Rawicza. Bramkarz JKS-u, odpowiednio w 20 i 25. minucie zmuszony był wyciągnąć futbolówkę z własnej bramki. Odpowiedź jarocińskiej drużyny była błyskawiczna. Najpierw skutecznym uderzeniem popisał się Danill Voloshyn. Na kolejnego gola czekaliśmy do drugiej połowy. Po godzinie gry do wyrównania doprowadził Kacper Nowak. W samej końcówce meczu emocji nie zabrakło, ale żadnej z ekip nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Trampkarze młodsi rywalizujący na szczeblu województwa do tej pory zgromadzili na swoim koncie siedem punktów. Jarociniacy wciąż mają szansę poprawić swoją pozycję w tabeli, ale by tak się stało muszą również zapunktować w kolejnych meczach z Oranje Konin (2 listopada) czy Kanią Gostyń (6 listopada).


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (12. kolejka – 26.10.2019 rok):
Rawia Rawicz – Jarota Jarocin 2:2 (2:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Filip Cudak, Dawid Dostatni, Paweł Duda, Michał Jackowski, Jakub Janos, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak,  Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Mateusz Nicke, Tomasz Pilarczyk, Piotr Sendziak, Damian Surdukowski, Jakub Uniejewski, Danill Voloshyn.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew