Remis z APR Poznań

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 13. kolejki  w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz. Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego zremisowali z Akademią Piłkarską Reissa Poznań 1:1. 

W roli faworyta stawiani byli goście z Poznania, którzy zakończą rywalizację w rundzie wiosennej na drugim miejscu w tabeli. Jarociniacy urodzeni w 2003 roku postawili się rywalom i wnieśli się na wyżyny swoich umiejętności. Jedyną bramkę dla naszego zespołu w pierwszej części gry zdobył Dawid Bartkowiak. Drużyna prowadzona przez Piotra Skokowskiego wciąż jest sklasyfikowana na ósmej pozycji, ale ich strata punktowa do Polonii Środa Wielkopolska zmniejszyła się do zaledwie jednego punktu. Piłkarze JKS-u mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania. 6 czerwca w Jarocinie zmierzą się z Wartą Poznań, a cztery dni później czeka ich wyjazd do Zalasewa. Tam zagrają z Liderem Swarzędz.

– Zagraliśmy na dobrym poziomie. Widziałem walkę i drużynę, która tworzy monolit. Tego brakowało nam w poprzednich spotkaniach ligowych. Teraz czekają nas dwa trudne pojedynki, ale liczę na chłopaków że pokażą się ponownie z dobrej strony i zakończą udanie rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, powiedział po meczu z APR Poznań, trener Piotr Skokowski.


Jarota Jarocin – APR Poznań 1:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Bartosz Szymkowiak, Szymon Bogaczyk, Dawid Bartkowiak, Bartosz Borysiak, Kacper Boruta, Bartosz Kantek, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak, Norbert Tokarz.

Na zmiany wchodzili: Miłosz Barański, Jakub Bartkowiak, Adam Borowiński, Wiktor Kubiak, Kacper Rybarczyk, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin