Remis z Płomieniem Krośnice

Kobieca drużyna Jaroty ma za sobą siódmy mecz kontrolny. Żółto-czerwono-niebieskie w ostatnią niedzielę sprawdziły się na tle ekipy z województwa dolnośląskiego.

Zawodniczki z Jarocina od pierwszych minut ruszyły do ataków, ale nie potrafiły zaskoczyć swoich rywalek. W pierwszych dwóch kwadransach najlepsze okazje do zdobycia goli miały Słomianna, Waszak czy Andrzejczak. Jednak dopiero w końcówce pierwszej połowy piłkę w siatce ulokowała Alicja Oczkowska. Po zmianie stron wynik spotkania podwyższyła Karola Prządka, wykańczając świetną akcję Jagody Kałużnej. Przeciwniczki z Krośnic nie zamierzały się poddawać i zdołały doprowadzić do wyrównania. W ostatnich sekundach bohaterką JKS-u mogła zostać Oliwia Krysińska, ale świetnie interweniowała bramkarka przyjezdnych. Tym samym sparingowa konfrontacja zakończyła się remisem 2:2.

To był wymagający mecz. Moje zawodniczki pokazały, że potrafią powalczyć z silnymi rywalkami. Ponadto stworzyliśmy sobie wiele sytuacji podbramkowych, które powinny zakończyć się bramkami. Nasza drużyna coraz lepiej rozumie się na boisku, a to napawa optymizmem, skomentował Mirosław Czajka, trener zespołu z sekcji kobiet jarocińskiego klubu.

Jarota Jarocin – Płomień Krośnice 2:2 (1:0)

Jarota Jarocin: Ewelina Czajka – Julia Urna, Aleksandra Nawrocka, Katarzyna Szalczyk, Julia Zięta, Alicja Oczkowska, Natalia Andrzejczak, Kinga Waszak, Angelika Miłoszyk, Jagoda Kałużna, Oliwia Krysińska, Klaudia Sopniewska, Julita Urbańska, Julia Słomianna, Karolina Prządka, Marlena Rebelka, Beata Wrembel.