Remis z wiceliderem

Juniorzy młodsi B2 zdobyli cenny punkt w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej. Zespół prowadzony przez trenera Mirosława Czajkę zremisował z Przemysławem Poznań 2:2.

Było to drugie spotkanie między tymi ekipami w obecnej kampanii. Tym razem rywalizacja toczyła się na boisku przy ulicy Maratońskiej w Jarocinie. Faworytem byli goście ze stolicy Wielkopolski, którzy potwierdzili to w pierwszych czterdziestu minutach. Drużyna z Poznania prowadziła już 2:0, ale w dalszej części meczu ambicje pokazali nasi zawodnicy z rocznika 2004. Najpierw tuż przed przerwą gola kontaktowego strzelił Franciszek Bzodek. Po zmianie stron piłkarze JKS-u nie zamierzali się poddawać i do końca walczyli o remis. To udało im się ostatniej minucie. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Wojtczak, zostając tym samym bohaterem swojej drużyny.

Jarociniacy utrzymali szóste miejsce w Lidze Wojewódzkiej. Na swoim koncie mają sześć punktów. W czwartek zespół juniorów młodszych zagra mecz awansem z 9. kolejki. Ich rywalem będzie GOS Koźmin Wielkopolski.