Rezerwy rozpoczną od meczu pucharowego

Jarota II w najbliższą niedzielę rozegra pierwszy mecz o stawkę w sezonie 2020/21. Podopieczni Mirosława Czajki zmierzą się z GKS-em Jaraczewo w I rundzie Pucharu Polski – strefy Kalisz.

Do rozgrywek pucharowych w Strefie Kalisz zgłosiło się pięćdziesiąt jeden zespołów z klas niższych. W dwóch pierwszych rundach rywalizacja toczyć się będzie wyłącznie między tymi zespołami, a od 1/16 finału zmagania rozpoczną też beniaminkowie V ligi. Natomiast w kolejnej rundzie dołączą pozostałe zespoły z tej klasy rozgrywkowej. Drugi zespół JKS-u w przypadku wyeliminowania ekipy z Jaraczewa w drugiej rundzie będzie miał wolny los i kolejny swój mecz rozegra 26 sierpnia. Podobnie, jak w sezonie 2019/20 spotkania finałowe Pucharu Polski w pięciu strefach (Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Poznań) zaplanowano na 11 listopada 2020 roku.

Niedzielny pojedynek z udziałem Jaroty II Jarocin i GKS-u Jaraczewo zaplanowano na godzinę 16:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie miejskim w Jarocinie, a gospodarzem będzie klub z Jaraczewa.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew