Rezerwy znów zwycięskie w Jarocinie

Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka jeszcze nie stracili bramki w roli gospodarza! Tym razem ekipa Jaroty II Witaszyce przed własną publicznością pokonała Zielonych Koźminek 2:0.

Poprzednie dwa mecze domowe pokazały, że rezerwy będą w każdym spotkaniu stawiani w roli faworytów. Dla przypomnienia żółto-czerwono-niebiescy obie potyczki wygrali po 8:0. W ostatnią niedzielę nasi piłkarze zmierzyli się z ekipą spod Kalisza, która na stadionie miejskim miała sporo szczęścia, bo zawodnicy z Jarocina zagrali nieskutecznie pod bramką swoich rywali. Gospodarze musieli zadowolić się dwubramkowym zwycięstwem, które zostało ustalone w pierwszej połowie. Wtedy na listę strzelców wpisali się Miłosz Kowalski oraz Jakub Nowak (na zdjęciu). Warto wspomnieć, że po przerwie znakomite okazje do podwyższenia prowadzenia mieli Pacyński, Borysiak czy strzelec drugiego gola dla JKS-u.

Przed Jarotą II spotkanie w ramach Pucharu Polski na szczeblu strefy Kalisz. W najbliższą środę, 14 września drugi zespół jarocińskiego klubu na wyjeździe podejmie CKS Zbiersk o godz. 17:15.

Jarota II Witaszyce – Zieloni Koźminek 2:0 (2:0)
1:0 – Miłosz Kowalski (19′)
2:0 – Jakub Nowak (36′)

Jarota II Witaszyce: Mikołaj Marciniak – Szymon Bogaczyk, Piotr Stachowiak, Łukasz Tomczak (78′ – Maurycy Skowroński), Krzysztof Matuszak, Filip Szydlik (61′ – Bartosz Borysiak), Jacek Pacyński, Nikodem Dryjański, Mikołaj Kowalski, Jakub Nowak, Miłosz Kowalski.