Rocznik 2009 ma za sobą ostatni mecz

Porażką z APR Jarocin zakończyli rundę jesienną w sezonie 2019/20 podopieczni trenera Piotra Krysia. Piłkarze JKS-u przerwę zimową spędzą na jedenastym miejscu w I Lidze Okręgowej.

W piątkowym meczu młodzi zawodnicy Jaroty zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Reissa, która przed tym pojedynkiem była nieco wyżej sklasyfikowana w ligowej hierarchii. Rywale potwierdzili to również na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3. Ostatecznie nasi piłkarze z rocznika 2009 przegrali różnicą sześciu trafień. Dla naszej drużyny honorowego gola w pierwszej połowie strzelił Wiktor Pluciński.

Gracze prowadzeni przez trenera Krysia na swoim koncie zgromadzili trzy punkty. Z kolei bilans bramkowy w ich jedenastu spotkaniach wyniósł 38:83. Jarociniacy drugą część obecnej kampanii rozpoczną od wyjazdowego starcia z Akademią Talentów Krotoszyn w ostatni weekend marca 2020 roku.