Rozbili Astrę Krotoszyn

Juniorzy młodsi wysokim zwycięstwem zakończyli swoje zmagania w Lidze Wojewódzkiej w sezonie 2018/19. Zespół JKS-u rozgromił Astrę Krotoszyn 9:1.

Sobotnie spotkanie ułożyło się po myśli naszych zawodników. W szóstej minucie na listę strzelców wpisał się Norbert Tokarz. Co prawda gospodarze doprowadzili do remisu, ale później dominowali już tylko piłkarze z Jarocina. Do przerwy do siatki rywali trafili jeszcze dwukrotnie Kacper Boruta, Maurycy Skowroński i po razie Bartosz Kantek i Bartosz Borysiak. W drugiej odsłonie prowadzenie swojej drużyny podwyższył Maurycy Skowroński, a wynik meczu ustalił Kacper Boruta.

Juniorzy młodsi rywalizację w drugiej części sezonu rozgrywkowego 2018/19 zakończyli na szóstym miejscu w tabeli. Ich bilans przedstawia się następująco: sześć zwycięstw, jeden remis i siedem porażek. Gracze JKS-u wyprzedzili w całej stawce Akademię Piłkarską Ostrzeszów oraz Astrę Krotoszyn.