Sensacyjna porażka juniorów starszych

Juniorzy starsi niespodziewanie stracili punkty w Pleszewie. Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli w końcówce meczu. Dla podopiecznych Mirosława Czajki była to druga porażka w obecnym sezonie.

Nasza najstarsza drużyna młodzieżowa pojechała do Pleszewa bez kilku czołowych zawodników. Pomimo osłabienia zespół JKS-u długimi fragmentami gry dominował nad swoim rywalem. Najlepszą okazję w całym spotkaniu zmarnował Kacper Litka, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Swoją okazję miał również Szymon Komendziński. W ostatnim kwadransie gry obie ekipy musiały grać w osłabieniu, ale zwycięską bramkę w 90. minucie zdobyli gospodarze. – Szkoda straconych punktów. Mam pretensje o nasze zachowanie w kluczowych minutach meczu. Dzisiejsza porażka motywuje nas do kolejnych zwycięstw w Lidze Wojewódzkiej – podsumował występ swojej drużyny, trener Mirosław Czajka.

Po sześciu kolejkach juniorzy starsi z dorobkiem dwunastu punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli. Podopieczni Mirosława Czajki kolejne spotkanie zagrają z Rawią Rawicz. To starcie odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 13:00 w Jarocinie.