Siedem goli nie wystarczyło

Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Jaroty Jarocin i Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów z rocznika 2009 i 2010. W 14. kolejce I Ligi Okręgowej górą byli jednak goście, którzy pokonali JKS 8:7.

W pierwszej połowie lepszą skuteczność zaprezentowali rywale. To oni schodzili na przerwę przy dwubramkowym prowadzeniu. Po zmianie stron do głosu doszli podopieczni Mirosława Czajki. Jarociniacy doprowadzili nawet do wyrównania, ale w końcówce meczu ekipa z Ostrzeszowa wykazała większą skuteczność i mogła cieszyć się z cennych trzech punktów. Hat-trickiem w barwach JKS-u popisał się Wiktor Pluciński, dwa trafienia na swoim koncie zapisał Nikodem Wysocki, a po jednej bramce dołożyli Michał Hajdasz oraz Adam Sieciński.

– Dzisiejsze spotkanie pokazało jak szybko może zmieniać się wynik w tej kategorii wiekowej. Gratuluje mojej drużynie walki do ostatniej minuty. To cieszy i napawa mnie optymizmem na kolejne ligowe potyczki w trwającej kampanii, podsumował występ swoich zawodników, trener Czajka.

Orlicy młodsi w najbliższą środę, 8 maja udadzą się do Krotoszyna. Tam zagrają z miejscową Astrą o godz. 17-tej.