Sokół Kleczew – Jarota Jarocin 2:2 [WIDEO]

Cztery gole zobaczyli kibice w Kleczewie. Tam w ramach 19. kolejki III ligi grupy drugiej miejscowy Sokół po ciekawym spotkaniu zremisował z Jarotą Jarocin 2:2.

Początek sobotniego pojedynku należał do JKS-u. W 21. minucie na listę strzelców wpisał się Miłosz Kowalski, który pewnym strzałem w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza miejscowych. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do pięćdziesiątej minuty. Wtedy skutecznością w polu karnym zabłysnął Jakub Antosik z Sokoła Kleczew.

Gospodarze poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Groszkowskiego. Ostatnie słowo należało jednak do zawodników z Jarocina. W 86. minucie zobaczyliśmy jeszcze gola samobójczego w wykonaniu Sebastiana Śmiałka.