Sparingowo z Ruchem Chorzów

Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego mają za sobą spotkanie kontrolne z Ruchem Chorzów. Wymagający środowy pojedynek zakończył się wygrana ekipy z województwa śląskiego.

Przeciwnikiem JKS-u był zespół występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Ruch w tegorocznej kampanii rywalizuje w grupie C, w której po czternastu kolejkach plasuje się na piątej pozycji w stawce ośmiu ekip. Jarociniacy co prawda przegrali mecz rozgrywany w środku tygodnia, ale zaprezentowali się na tle swoich rówieśników z dobrej strony. Strzelili nawet trzy bramki, a ich autorami byli Maurycy Skowroński (2) i Bartosz Kantek.

Przez większość pojedynku gra była wyrównana. Obie drużyny zagrały na wysokim poziomie i zaprezentowały dojrzały styl gry. Co prawda zeszliśmy z murawy pokonani, ale można być optymistą przed zbliżającymi się wielkimi krokami wiosennymi rozgrywkami, mówi trener Piotr Skokowski.

W niedzielę, 16 lutego juniorów młodszych B1 czeka następny mecz sparingowy. Rywalem naszego zespołu z rocznika 2003 będzie przybywająca na obozie w Jarocinie – Legionovia Legionowo.


Jarota Jarocin – Ruch Chorzów 3:6

Jarota Jarocin: Jakub Szymański – Miłosz Bolek, Bartosz Bogaczyk, Bartosz Dyoniziak, Miłosz Nowakowski, Bartosz Kantek, Bartosz Szymkowiak, Norbert Tokarz, Bartosz Borysiak, Mikołaj Szcześniak, Maurycy Skowroński.

Na zmianę wchodzili: Miłosz Nowak, Jakub Wasik, Jakub Bartkowiak, Dawid Bartkowiak.

Jarota Jarocin
KKS Kalisz
Jarota Jarocin
5:1
LKS Gołuchów