Strzelił gola Legii z rzutu rożnego

Sebastian Kamiński grał w Jarocie Jarocin w latach 2011-2013. Kibice JKS-u pamiętają jego piękne trafienia w drugiej lidze. Później oglądaliśmy go na boiskach Ekstraklasy i pierwszej ligi.

Pomocnik w żółto-czerwono-niebieskich barwach rozegrał 64. spotkania. Trafił do nas z Gryfa Słupsk, ale wcześniej wiele sezonów spędził w Promieniu Opalenica. Kamiński w trakcie swojej przygody z jarocińskim klubem zdobył dziewięć bramek. Nam szczególnie w pamięci zapadły te zdobyte w zwycięskich starciach przeciwko Górnikowi Wałbrzych (2:1) i Energetykowi ROW Rybnik (1:0). Kilkanaście lat później w barwach Bytovii Bytów popisał się kapitalnym uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego. Jego gol zdobyty z Legią Warszawa był jednym z piękniejszych w Pucharze Polski 2017/18. Choć jego zespół został wyeliminowany w ćwierćfinale, to ogranie m.in. Lechii Gdańsk czy Pogoni Szczecin budziło uznanie.  

Zobaczcie jego gole w Jarocie i trafienie przeciwko Legii:

Sebastian Kamiński zanotował szesnaście występów w Ekstraklasie. Wtedy jego klubem była Zawisza Bydgoszcz. Po odejściu z Jaroty oglądaliśmy go jeszcze w KS Polkowice, Flocie Świnoujście i Widzewie Łódź. Obecnie reprezentuje barwy pierwszoligowej Olimpii Grudziądz, czyli drużyny z Fortuna 1. Liga.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew