Świetny czas w Ostródzie i Białce Tatrzańskiej

Jak co pół roku Akademia Piłkarska Jaroty zorganizowała niezapomniane obozy dla dzieci i młodzieży. Zawodnicy z Jarocina aktywnie spędzili czas w Białce Tatrzańskiej i Ostródzie.

Pierwszy turnus wystartował już 30 czerwca i wzięli w nim udział piłkarze z roczników 2004 i 2005. Podopieczni Piotra Skokowskiego i Krzysztofa Matuszaka do nowego sezonu przygotowywali się na obiektach 2-ligowego Sokoła Ostróda. Po ich powrocie do tego samego ośrodka wyjechali o rok i dwa lata ich młodsi koledzy, czyli zespoły B2 Junior i C1 Trampkarz. – Warunki do pracy były wymarzone. Ponadto miasto zachwyciło naszych zawodników ilością atrakcji, podkreślali zgodnie szkoleniowcy – Paweł Kryś oraz Jacek Pacyński, odpowiedzialni za graczy urodzonych w latach 2006-2008.

Natomiast inny kierunek obrali młodzicy starsi i młodsi oraz orlicy starsi. Drużyny objęte Programem Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej udały się do Białki Tatrzańskiej. Tam oprócz zajęć treningowych i gier sparingowych z Agrykolą Warszawa czy AP Wieliczka mieli okazję w wolnym czasie zwiedzić m.in. Kraków czy Zakopane. Na nudę nie było więc czasu! Dla wszystkich piłkarzy JKS-u było to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

Obozy z Jarotą Jarocin to najlepszy przepis na udane wakacje!

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń