Szanujemy punkt zdobyty w Gdyni

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem szkoleniowca Jaroty – Piotra Garbarka. Jarociniacy zremisowali w siódmej kolejce na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia 1:1.

Jego zespół po raz kolejny był blisko zdobycia kompletu punktów w trzecioligowych rozgrywkach. Tym razem do szczęścia zabrakło nieco ponad dwadzieścia minut. – Jestem zadowolony przede wszystkim z pierwszej połowy, bo pokazaliśmy się z niezłej strony. Powinniśmy ten pojedynek zamknąć przed przerwą. Na drugą połowę wyszlibyśmy koncentrując się tylko na swojej grze czy organizacji. Zawsze musimy sobie wszystko uprzykrzyć. Niestety nie wykorzystaliśmy naszej przewagi – przyznał po ostatnim gwizdku sędziego, trener Piotr Garbarek.

Jarota z dorobkiem dwunastu punktów plasuje się szóstej pozycji w tabeli. Na ten bilans złożyły się trzy wygrane i tyle samo remisów. – Mam żal, że znowu niepotrzebnie się cofnęliśmy i przeciwnik to wykorzystał. Moja drużyna także miała swoje sytuacje, ale zawsze był zły wybór i szwankowało ostatnie podanie. Dzisiaj nie udało nam się tego meczu wygrać. Jednak powiedziałem chłopakom, że trzeba uszanować punkt z tego trudnego wyjazdu, zakończył trener jarocińskiej ekipy.